Nacházíte se na stránce, která již není aktualizována. Aktuální informace jsou zveřejňovány na nových webových stránkách školy.

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Veřejnost
26.11.2018
Jablontron školení na SŠ-COPT  

Dne 20. 11. 2018 se uskutečnilo na SŠ-COPT v Kroměříži, již po sedmé, školení žáků na autoalarmy firmou Jablotron Alarms a.s. Za společnost Jablotron Alarms a.s. celý den školil pan Matura a paní Beldová jako koordinátorka podpory školení.        

Účastnili se žáci celkem tří škol - Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm, SOŠ a SOU Kyjov, SŠ-COPT Kroměříž a nově se zapojila SŠT Přerov. Celkem tedy 34 žáků s pedagogickým dozorem. Školení autoalarmy bylo jednodenní, žáci dostávali za správné odpovědi na otázky drobné motivační ceny. Letos se zúčastnila poprvé i 3 děvčata ze dvou středních škol.

Samozřejmostí byl závěrečný test znalostí a po jeho úspěšním absolvování proběhlo losováno o 5 různých cen. Ceny byly rozdány postupně mezi žáky SŠT Přerov, SŠ-COPT Kroměříž, SOU a SOŠ Kyjov. K. Zmidlochová ze SOU a SOŠ Kyjov vyhrála hlavní cenu - parkovacího asistenta. Úspěšní žáci v testu obdrží certifikát ze školení s platností na dva roky. Zajímavosti letošního ročníku je, že dívky měly test zcela bez chyb.

V následujících dnech se 10 žáků elektro oborů SŠ-COPT Kroměříž zúčastní dvoudenního školení ve Vyškově, které se bude konat 21. 11. - 22. 11. 2018 pod názvem Elektronické zabezpečení budov. Stejně jako u nás, tak i ve Vyškově obdrží úspěšní žáci certifikát ze školení.

Děkujeme společnosti Jablotron Alarms a.s. za stálou podporu našich žáků ve vzdělávání.

Fotografie zde.